Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Venice

  • 180 m²

Apartmán Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Venice o rozloze 180 m² nabízí hlavní umístění ve čtvrti Cannaregio. Tento apartmán pro 10 hostů zahrnuje 3 ložnic a kompletní kuchyni.

Většina pokojů má výhled na město. K dispozici je tu 3 koupelen.

Ubytování je 15 minut chůze od vlakového nádraží Stazione Venezia Santa Lucia a 19 minut chůze od Most Ponte dell'Accademia. Apartmán je 10 minut jízdy autem do Centrum současného umění Punta della Dogana, a letiště Letiste Benatky - Marco Polo je 20 minut jízdy autem. Osteria La Bottega ai Promessi Sposi, nabízející speciality středozemní kuchyně, je jen asi 50 metrů daleko. Hosté se mohou projít a navštívit Bezcelní obchod T Fondaco Dei Tedeschi.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Benátky
Ca' Dotta Venice
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ca' Dotta Venice

8.4
Velmi dobrý 5 recenzí
39 m od ubytování
USD 279 USD 251
za noc
Palazzo Soranzo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Palazzo Soranzo

9.3
Výjimečný 12 recenzí
45 m od ubytování
USD 314 USD 283
za noc
Apartment Sagredo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartment Sagredo

81 m od ubytování
USD 814 USD 733
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • Údržba a úklid pokojů

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Zvukotěsné pokoje
    • Sedací kout
    • Šatna
    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence027042-LOC-17361,IT027042C2V5XJFDSY
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Venice umístěn?
      Apartmán Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Venice se nachází v blízkosti Ponte di Rialto.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Venice apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Venice apartmán patří mimo jiné Kostel Svatého Zachariáše, Teatro La Fenice, Gallerie dell' Accademia.
    • Nabízí apartmán Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Venice parkování?
      K apartmán Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Venice patří parkoviště pro hosty.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Dal Moro's Fresh Pasta to Go a Trattoria Al Gazzettino, které se nacházejí jen asi 8 minut chůze.
    • Nabízí toto ubytování typu apartmán internet?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Ca De L'Oca 4327 In The Heart Of Benátky

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít